Новини

ФОТОЗВІТ

Навчання вчителів майбутніх 1-х класів відповідно до концепції «Нова українська школа»



До уваги педагогічних працівників 
Про порядок реєстрації на курси підвищення кваліфікації на 2019 рік.
У 2018 році КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» змінює порядок реєстрації педагогічних працівників на курси підвищення кваліфікації на 2019 рік.
До проведення реєстрації та офіційного замовлення на курси у закладах освіти необхідно в обов’язковому порядку затвердити річний план (на 2019 рік) підвищення кваліфікації педагогічних працівників.
Звертаємо Вашу увагу, що
- підвищення кваліфікації педагогічних працівників здійснюється щорічно (відповідно до статті 59 Закону України «Про освіту», статті 27 Закону України «Про загальну середню освіту»);
- щорічний план підвищення кваліфікації, складений на основі пропозицій педагогічних працівників, затверджує педагогічна рада;
вид, форму та суб’єкта підвищення кваліфікації обирає педагогічний працівник.
КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» проводить реєстрацію на курси підвищення кваліфікації он-лайн у два етапи:
- І етап (з 01 березня по 30 квітня) – он-лайн опитування працівників закладів освіти, які планують підвищувати кваліфікацію на курсах у КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського». Мета: вивчення освітніх запитів працівників закладів освіти. Реєстрацію у закладі освіти здійснює особа, до функціональних обов’язків якої входить координація роботи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників;
- ІІ етап (з 03 вересня по 31 жовтня 2018 року) – он-лайн реєстрація та офіційне замовлення (формування та направлення до КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» списку педагогічних працівників, оформленого за відповідною формою, підписаного керівником закладу освіти та скріпленого печаткою).









До уваги учителів початкових класів

ДОРОГІ КОЛЕГИ, ВЧИТЕЛІ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ!

Видавнича група "ОСНОВА" запрошує учителів початкових класів взяти участь у БЕЗКОШТОВНОМУ інтернет-марафоні 24 та 25 січня!
На вебінарах ви дізнаєтеся про техніки швидкочитання для наймолодших учнів, методики розвитку мислення, ейдетику, раціональну організацію ГПД та багато іншого. У програмі — як усесвітньо визнані прийоми роботи, так і авторські методики.
Приєднуйтеся! Буде цікаво!
Пропонуються на вибір 8 тем:
Як допомогти дітям вчитися, або Ейдетика у школі
Використання інтерактивних прийомів «Фішбоун» і «Кубик Блума» на уроках у початковій школіІнклюзивний клас — крок до порозуміння з учнями
Група продовженого дня, або Подаруй дитині радість! 
Креативність — мислення поза стандартом
Ранкові хвилини спілкування 
Сучасні методики розвитку швидкочитання в початковій школі
Упіймав птаха щастя — і ти вже успішна людина?


До уваги педагогічних працівників

День безпечного Інтернету 2018


ВІКІмарафон


GOCAMP 2018: Стартувала реєстрація шкіл для участі у проекті пришкільних мовних таборів

  


На сайті студії онлайн-освіти EdEra (за посиланням: https://ed-era.com/nus) стартувала реєстрація на обов’язковий «Онлайн-курс для вчителів початкової школи», які навчатимуть 1-й клас з вересня 2018 року.
Наразі, зареєструвавшись, можна ознайомитися зі структурою курсу, функціоналом платформи, а також вступними роликами лекторів, що читатимуть матеріал. Докладну інструкцію, як зареєструватися на курс, можна завантажити за посиланням (Додаток про реєстрацію). 
Курс складається з 6 модулів. Серед тем – Державний стандарт початкової освіти, управління класом, методики компетентнісного та інтегрованого навчання, інклюзивна освіта.
Також розроблено інтерактивний посібник-глосарій EdEra Books ( https://edera.gitbooks.io/glossary/) із короткими теоретичними відео та навчальними текстами з онлайн-курсу. 

Графік проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 н.р.



    Онлайн-конкурс для освітян України на кращий урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі




     ВГ «Основа» та ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» продовжують реалізацію міжнародного проекту «Кращі світові освітні практики». У межах цього проекту 12-14 грудня відбудеться 2-й МІЖНАРОДНИЙ інтернет-марафон, який проводиться згідно з Концепцією «Нова українська школа». Спікерами на цьому заході виступатимуть представники Міністерства освіти та підпорядкованих установ, керівники та педагогічні працівники закладів освіти Естонії та Фінлядндії, міжнародні експерти.
Участь в Інтернет-марафоні, відвідування онлайн-семінарів є безкоштовним.

Реєстрація на вебінар:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXFRSErBS6OtWIXVDhjfsNg1Fx9PKPf9rNwGfHdHOAjpdmA/viewform




          



  • До уваги вчителів інформатики
  • 18.09 о 19:30 відбудеться вебінар на тему “Використання інтерактивного онлайнового підручника у викладанні інформатики“.
  • Доповідач:
    Завадський Ігор Олександрович – доцент КНУ ім. Т. Шевченка, співавтор навчальних програм і підручників з інформатики.
  • 1 вересня - День знань









     Всеукраїнська науково-методична
інтернет-конференція 
«Ідеї Василя Сухомлинського про психологічне забезпечення навчально-виховного процесу та сучасна освіта»
18–28 вересня 2017 року


На шляху до НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ: 



ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ, 
ТА ВСІ, ХТО ГОТУЄТЬСЯ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ!

ВИДАВНИЧА ГРУПА «ОСНОВА» ЗАПРОШУЄ ВАС НА НОВИЙ ІНТЕРНЕТ-МАРАФОН!

     

Згідно Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленій розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 року №988-р, Освітня Платформа «Критичне мислення» (040054, Київ, вул. Січових Стрільців, 52д, оф. 224, тел. (044)2288677 http://www.criticalthinking.expert) проводить серії тренінгів для професійного розвитку педагогічних працівників загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів з інноваційних методик навчання: інтерактивної технології й технології критичного мислення учнів. На тренінгах, які будуть проводитися в регіонах, педагоги познайомляться з особливостями навчання критичному мисленню, структурою і методикою уроку з розвитку критичного мислення, з типами, видами і методикою застосування запитань як інструментом розвитку критичного мислення, методами критичного опрацювання інформації навчальних текстів та сформують у себе необхідні уміння і навички. 
Протягом серпня-вересня 2017 року заплановані тренінги відбудуться: 
14.08 – м. Львів, 
17.08 – м. Тернопіль та м. Київ, 
18.08 - м. Київ, 
19.08 – м. Харків,
21.08 – м. Київ, 
22.08 – м. Дніпро, 
26.08 – м. Запоріжжя, 
29.08 – м. Дніпро. 
 Крім того, у м. Києві проводяться спеціалізовані тренінги для вчителів початкової школи з методики розвитку критичного мислення учнів та практикуми з використання інтерактивних методів навчання у навчанні різних предметів як основи педагогіки партнерства. Для участі у тренінгах необхідно зареєструватись на платформі «Критичне мислення» за посиланням:
  • Вінниця - http://goo.gl/wUS8Xt 2
  • Дніпро - http://goo.gl/DAkJRi 
  • Запоріжжя - http://goo.gl/SoKZbM 
  • Львів - http://goo.gl/BLn467 
  • Тернопіль - http://goo.gl/v8sjqZ 
  • Харків - http://goo.gl/Bzan1D 


   



 З 25 липня 2017 року на платформі ЕдЕра для публічного обговорення виставленні 4 варіанти проектів програм інтегрованого курсу «Природничі науки» для учнів 10-11 класів, де всі бажаючі, авторизувавшись, зможуть висловити свої пропозиції. Загальне посилання на ЕдЕру: ed-era.com. Обговорення триватиме до 4 серпня 2017 року. 


Просимо долучитися до обговорення!!!



























































  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ ОПРИЛЮДНИВ ТЕКСТ КОНЦЕПЦІЇ «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА», ЩО БУЛА СХВАЛЕНА УРЯДОМ У ГРУДНІ 2016 РОКУ.
        ДОКУМЕНТ ВИЗНАЧАЄ МЕТУ, ШЛЯХИ ТА ЕТАПИ РЕАЛІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ У СФЕРІ РЕФОРМУВАННЯ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ НА ПЕРІОД ДО 2029 РОКУ. МЕТОЮ КОНЦЕПЦІЇ Є ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОВЕДЕННЯ ДОКОРІННОЇ ТА СИСТЕМНОЇ РЕФОРМИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ. АВТОРИ КОНЦЕПЦІЇ ЗАЗНАЧАЮТЬ, ЩО РЕАЛІЗАЦІЯ ДОКУМЕНТА СТВОРИТЬ УМОВИ ДЛЯ РЕФОРМУВАННЯ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ З УРАХУВАННЯМ ДОСВІДУ ПРОВІДНИХ КРАЇН СВІТУ.ЗОКРЕМА, БУДУТЬ РОЗРОБЛЕНІ НОВІ СТАНДАРТИ ЗМІСТУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ, ЩО ҐРУНТУВАТИМУТЬСЯ НА КОМПЕТЕНТНІСНОМУ ТА ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНОМУ ПІДХОДІ ДО НАВЧАННЯ.
      ТАКОЖ ПЕРЕДБАЧЕНО ПЕРЕХІД ДО 12-РІЧНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ ІЗ ТРИРІЧНОЮ ПРОФІЛЬНОЮ ШКОЛОЮ, ЩО МАТИМЕ АКАДЕМІЧНЕ АБО ПРОФЕСІЙНЕ СПРЯМУВАННЯ.                   ПЛАНУЄТЬСЯ РЕФОРМУВАТИ СИСТЕМУ УПРАВЛІННЯ СЕРЕДНЬОЮ ОСВІТОЮ, ЗОКРЕМА,  ШКОЛА МАЄ ОТРИМАТИ ПРАВО РОЗРОБЛЯТИ І ВПРОВАДЖУВАТИ ВЛАСНІ ОСВІТНІ ПРОГРАМИ. КОНЦЕПЦІЯ “НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА” ПЕРЕДБАЧАЄ ТАКОЖ СТИМУЛЮВАННЯ ОСОБИСТОГО І ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ ПЕДАГОГА, НАДАННЯ ЙОМУ АКАДЕМІЧНОЇ СВОБОДИ, МАТЕРІАЛЬНОГО СТИМУЛЮВАННЯ, ЗОКРЕМА ШЛЯХОМ ПІДВИЩЕННЯ РОЗРЯДІВ У ЄДИНІЙ ТАРИФНІЙ СІТЦІ.




Немає коментарів:

Дописати коментар