Методичні рекомендації до нового навчального року.

Міністерство освіти і науки України спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти підготували для практичного використання методичні рекомендації щодо вивчення навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019-2020 навчальному році.

Міністерство освіти і науки України листом № 1/11-5966 від 01.07.2019 року розіслало для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.
Рекомендації будуть корисними педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти, керівникам закладів освіти та працівникам методичних кабінетів/центрів органів місцевого самоврядування.

Підходи викладання, описані у методичних рекомендаціях, відповідають Концепції “Нова українська школа” та показують, як впроваджувати наскрізні змістовні лінії “Екологічна безпека та сталий розвиток”, “Громадянська відповідальність”, “Здоров’я і безпека”, “Підприємливість та фінансова грамотність”.
Спільними для всіх компетентностей є такі вміння:
читання з розумінням; уміння висловлювати власну думку усно і письмово; критичне та системне мислення; здатність логічно обґрунтовувати позицію; творчість, ініціативність; вміння конструктивно керувати емоціями; оцінювати ризики, приймати рішення; розв’язувати проблеми; здатність співпрацювати з іншими людьми.

  • АРХІВ


Серпневі конференції – 2018. Дорожня карта «Становлення Нової української школи: перспективи розвитку»


Методичні рекомендації містять поради кафедр, науково-методичних лабораторій, центрів, відділів комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» щодо визначення змісту, орієнтовних форм проведення пленарних і секційних засідань серпневих конференцій педагогічних працівників у 2018 році.

Детальніше


Електронна версія методичних рекомендацій. 

Детальніше






НСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИВЧЕННЯ ІНФОРМАТИКИ У 2018-2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Методичні рекомендації інформатика 2018-2019Лист МОН України від 03.07.2018 № 1/9-415 «Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році», у якому уміщено інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році, розроблені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.

Методичні рекомендації Інформатика.



Джерело:
Офіційний сайт МОН України

Викладання предметів освітньої галузі “Суспільствознавство” у 2018-2019 н.р.: "Готуємось до нового 2018-2019 навчального року"

Викладання предметів природничо-математичного циклу у 2018/2019 навчальному році

Методичні рекомендації щодо викладання предмета «Захист Вітчизни» у 2018/2019 н.р.

Науково-методична лабораторія
гуманітарно-естетичних дисциплін



Методичні рекомендації щодо викладання фізичної культури у 2018/2019 навчальному році

Перелік підручників «Захист Вітчизни» для 10 класу закладів загальної середньої освіти, яким надано гриф «Рекомендовано Міністерством освітн і науки України»
ЯК МАЄ ЗМІНИТИСЯ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІВ: СТАРТУЄ ОНЛАЙН-ОПИТУВАННЯ МОН ТА EDCAMP UKRAINE

Шляхи забезпечення якісного викладання фізичної культури в 2018-2019 н.р.

Фізична культура. навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів. 1 – 4 класи (ОНОВЛЕНА)
Фізична культура. навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів. 5 – 9 класи (ОНОВЛЕНА).







МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ОБЛАСНОГО НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ СИСТЕМИ ОСВІТИ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРАЦІВНИКІВ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ У 2017-2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ


РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ПРОВЕДЕННЯСЕРПНЕВИХ КОНФЕРЕНЦІЙ У 2017/2018 Н.Р. ДЛЯ ОРГАНІЗАТОРІВ ВИХОВНОЇ РОБОТИ, БІБЛІОТЕЧНОЇ СПРАВИ ТА ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ 

Методичні рекомендації щодо проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності в дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та навчальних закладах обласного підпорядкування

Немає коментарів:

Дописати коментар