понеділок, 7 травня 2018 р.

Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

   
  Патріотизм – це любов до Батьківщини, свого народу, турбота про його благо, сприяння становленню й утвердженню України як суверенної, правової, демократичної, соціальної держави, готовність відстояти її незалежність, служити і захищати, розділити свою долю з її долею.

     Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, спортивно-оздоровчої роботи, прогресивною формою учнівського самоврядування, важливим засобом формування національно-патріотичної свідомості. Гра надає можливість активно залучати молодь до заходів, що привертають увагу до проблем становлення нашої державності, боротьби за незалежність, відновлення та збереження історичної пам’яті та надбань народу, формуванню у дітей високого сенсу життя, глибокої любові до нації, самовідданого служіння Батьківщині.
    26 квітня 2018 року проведено міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), у якому взяли участь рої закладів загальної середньої освіти міста:
рій «Відважні» (КЗ«Бобринецьке НВО «НВК «Гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів№ 1» Бобринецької міської ради);
рій «Грицькованські козачата»(Філія № 1 КЗ «Бобринецьке НВО);
рій «Нащадки козаків»(Філія № 2 КЗ «Бобринецьке НВО);
рій «Бобринецькі сіроманці»(КЗ «Загальноосвітня школаІ-ІІІ ступенів № 5» Бобринецької міської ради).
   Учасників міського етапу гри оцінювало компетентне журі у складі:
- Кривошея Людмила Петрівна - заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань,
- Капітоненко Микола Петрович – військовий комісар Бобринецького районного військового комісаріату,
- Зайцева Наталія Олександрівна - провідний фахівець Бобринецького РВ УДСНС України у Кіровоградській області, старший лейтенант служби цивільного захисту,
- Проценко Олександр Олександрович – головний спеціаліст міської ради,
- Обод Катерина Василівна – директор комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості».
   Учасників гри привітали Кривошея Людмила Петрівна та Капітоненко Микола Петрович. Вони побажали всім удачі і перемоги.
    Рої демонстрували свої уміння і навички та змагалися у різних конкурсах.
   У конкурсі «Впоряд» рої демонстрували навички зі стройової підготовки (впоряду) та проходили урочистим кроком із виконанням маршової патріотичної пісні на тематику козацтва.
   Конкурс «Рятівник» складався з двох етапів: теоретичного (знання правил надання першої медичної допомоги) та практичного (надання першої долікарської допомоги).
   Свої знання з історії України доби козаччини, українських військових формувань різних епох, сучасних збройних сил України учасники гри продемонстрували в інтелектуальній грі-вікторині «ВІДУН».
   Конкурси «Стрільба» та «Туристсько-спортивна смуга перешкод» дали змогу учасникам показати свою влучність у стрільбі по мішені та спритність при подоланні різних перешкод.
   У звітах про виконання завдань під гаслом «Добре діло» рої розповіли про потребу творити добро та надавати допомогу тим, хто цього нагально потребує.
   За рішенням журімісця були визначені таким чином:
- І місце - рій «Відважні» (КЗ «Бобринецьке НВО «НВК «Гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Бобринецької міської ради);
- ІІ місце - рій «Бобринецькі сіроманці»(КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Бобринецької міської ради);
- ІІІ місце - рій «Грицькованські козачата»(Філія № 1 КЗ «БобринецькеНВО);
- ІV місце - рій «Нащадки козаків»(Філія № 2 КЗ «Бобринецьке НВО).
   Всі учасники були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради.Немає коментарів:

Дописати коментар